همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ reinforce cord round belt ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
Industrial Polyurethane Round Belt , Transmission Conveying Seamless Round Belt 10 × 945mm
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 10mm |
Rough Polyurethane Round Belt Green For Ceramic Stoneware Processing Plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Abrasion Resistant Polyurethane Round Belt Dark Green 85A - 90A
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Red Smooth Polyurethane Round Belt Polishing Line Conveyor Line
| material: | pu |
|---|---|
| hardness: | 85A |
| color: | green orange red |
انتقال صنعتی قطر 7 میلی متر ضخامت پلی اورتان کمربند مقاوم در برابر PU
| طول: | 100 متر / رول |
|---|---|
| سختی: | 85 ساحل A ~ 90 ساحل A |
| رنگ: | نارنجی یا سبز |
کمربند کمربند پلی ¬ اورتان سفارشی ساخته شده با کمربند نایلون بند ناف تقویت شده بند ناف
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی داخلی فیلم پلاستیکی است. بسته بندی بسته بندی کارتن کارتن است |
|---|---|
| زمان تحویل: | ظرف مدت 5 روز کاری پس از دریافت سپرده شما |
| شرایط پرداخت: | T / T، پیش پرداخت 50٪، تعادل 50٪ قبل از حمل و نقل |
6mm قطر صنعتی انتقال PU پلی اورتان سیم گرد، کمربند دور پلی اورتان
| طول: | 200 متر / رول |
|---|---|
| سختی: | 85 ساحل A |
| رنگ: | سبز |
OEM Reinforced polyester Kevlar Belts round With anti-abrasion
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Tensile Strength Breaking elongation Green Polyurethane Round Belt for Industry Machines
| radius of gyration: | 0.79in-6.3in |
|---|---|
| Material: | PU |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Smooth Green Pu Round Belt For Rough Transmission Machine , Easily Connected
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |

