همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ reinforce cord round belt ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| شماره شماره: | Dia 2mm-20mm |
|---|---|
| نوع: | کمربند گرد PU |
| مادی: | پید |
انتقال قطر 15mm قطر سبز کمربند کمربند پلی ¬ اورتان
| مواد: | پلوتونیم |
|---|---|
| طول: | 30 متر / رول |
| سختی: | 85 ساحل A ~ 90 ساحل A |
Low compression Polyurethane Round Belt / Smooth Round Drive Belts
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| surface: | smooth |
Oil-Resistant Polyurethane Round Belt with Shore A 90 Hardness and Diameter 2-20mm for Drive Transmission
| شماره شماره: | JN20169 |
|---|---|
| نوع: | کمربند گرد PU |
| مادی: | پید |
کمربند های پلی ¬ اورتان سفارشی نصب شده با نایلون، کمربند کیوالر تقویت سیم
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی معمولی بسته بندی داخلی فیلم پلاستیکی است. بسته بندی بسته بندی کارتن کارتن است. یا با توج |
|---|---|
| زمان تحویل: | ظرف مدت 5 روز کاری پس از دریافت سپرده شما |
| شرایط پرداخت: | T / T، پیش پرداخت 50٪، تعادل 50٪ قبل از حمل و نقل؛ اتحادیه غربی ؛ L / C |
کمربند نایلون کووالار سنگین / کمربند پنتاگون بند ناف برای موشك
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی داخلی فیلم پلاستیکی است. بسته بندی بسته بندی کارتن کارتن است |
|---|---|
| زمان تحویل: | ظرف مدت 5 روز کاری پس از دریافت سپرده شما |
| شرایط پرداخت: | T / T، پیش پرداخت 50٪، تعادل 50٪ قبل از حمل و نقل |
تسمه گرد پلی اورتان رانندگی به طور گسترده در نساجی، سطح زبر استفاده می شود
| سختی: | 85A-90A |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| میزان کشش: | 1.5-3٪ |
90A Hardness PU Round Belt with Smooth Surface SGS ISO9001: 2008 Certified Polyurethane Round Belt
| شماره شماره: | JN20169 |
|---|---|
| نوع: | قطر 2 ~ 20 میلی متر |
| مادی: | پید |
نصب شده سفارشی ساخته شده 6mm نایلون، کمربند کیوالار بند ناف تسمه های پلی اورتان بند ناف / کمربند کیوالر
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی داخلی فیلم پلاستیکی است. بسته بندی بسته بندی کارتن کارتن است. |
|---|---|
| زمان تحویل: | ظرف مدت 5 روز کاری پس از دریافت سپرده شما |
| شرایط پرداخت: | T / T، پیش پرداخت 50٪، تعادل 50٪ قبل از حمل و نقل |

