همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ reinforce cord round belt ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
Green Round Belts Polyurethane Drive Belt Transmission ROHS Approved
| سطح: | خشن |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| قطر: | 6 میلی متر |
Welding Polyurethane Round Belt
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
| color: | orange or green |
Green 85A Rough Polyurethane Round Belt Resistance To Oils, Fuels,And Oxygen
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | PU round belt |
Industry Rough Polyurethane Round Belt transmission belt Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
100m Length Rough Round Belting Diameter 6mm Used In Ceramics
| surface: | rough |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 6mm |
Green Diameter 3mm - 20mm Smooth Polyurethane Round Belt 85a Hardness
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| heat-resistant: | -30℃~80℃ |
Hardness 85A-90APU Round Belt Polyurethane Round Belt Transmission Belt Textile Machines
| hardness: | 85A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
Diameter 6mm Green 85A Polyurethane Round Belt Ceramic And StonewareProcessing plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | PU round belt |
High hardness Polyurethane Round Belt 85A - 90A For Textile industry
| color: | red |
|---|---|
| material: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |

