همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ reinforce cord round belt ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
Green Polyurethane Round Belt With Rough Surface Used In Tobacco Transmission Line
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
2mm - 20mm 100% Pure Polyurethane Urethane Round Belt For Textile
| سختی: | 85 ساحل A |
|---|---|
| Color: | Dark Green |
| مواد: | PU |
نقره ای سبز رنگ کمربند کمربند پلی اورتان خشن برای نساجی، کمربند گرد پو
| سختی: | 85 ساحل A |
|---|---|
| رنگ: | سبز تیره |
| مواد: | PU |
تسمه گرد پلی اورتان خشن رنگی برای پارچه Pu Drak سبز 30 متری / رول
| سختی: | 85 ساحل A |
|---|---|
| رنگ: | سبز تیره |
| مواد: | PU |
Flexure resistant 2mm - 20mm 100% pu round belt For packing
| سختی: | 85 ساحل A |
|---|---|
| رنگ: | سبز تیره |
| Material: | PU |
Smooth Round Urethane Round Belting wear-resistance or Ceramic
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
High Tensile Strength Polyurethane Round Belt , Urethane Drive Belts
| color: | orange |
|---|---|
| material: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Endless Polyurethane Round Belt Smooth / Hardness Round Belts
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU endless round belt |
| surface: | smooth |
8 Mm 100m Per Roll Pu Round Belt Transmission And Distribution
| سختی: | 85A |
|---|---|
| رنگ: | سبز تیره |
| تایپ کنید: | کمربند گرد PU |

