همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ reinforce cord round belt ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
Orange PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| رنگ: | نارنجی |
|---|---|
| سختی: | 85A-90A |
| طول: | 30 متر / رول |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| سطح: | خشن |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| قطر: | 6 میلی متر |
Extruded green round belt , Strong Engine Urethane Belting tear strength
| سطح: | خشن |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| قطر: | 6 میلی متر |
Resistant to oil Polyurethane Round Belt Urethane Belting for Packing line
| سطح: | صاف |
|---|---|
| رنگ: | نارنجی |
| قطر: | 10 میلی متر |
Conveyor Rough Polyurethane Round Belt For Floor And Roof Tiles Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Green Hardness 85A Polyurethane Round Belt with large Diameter
| hardness: | 85A |
|---|---|
| colour: | green |
| longth: | 100m/roll |
قطر 12 میلی متر نارنجی Urethane دور کمربند سطح سیم صاف تقویت شده
| طول: | 30 متر / رول |
|---|---|
| رنگ: | نارنجی |
| سختی: | 90A |

