همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ pu cord ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
PU Flat Transmission Belt Low Compression Set industry machines
| عملکرد اصلی: | تسمه انتقال |
|---|---|
| سختی: | 90 ساحل A |
| مواد: | PU |
High Tensile White Polyurethane V Belt / PU Sandwich Belt For Textile
| Main function: | Transmission Belt |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| Material: | PU |
تسمه اکسترود شده PU با کشش و استحکام بالا برای انتقال کاشی های کف نقاله و سقف
| سختی: | 90 ساحل A |
|---|---|
| طول: | 30 متر / رول |
| مواد: | PU |
Anti static Polyurethane Round Belt / PU smooth round belt wood processing
| Length: | 100 meter /rolls |
|---|---|
| Hardness: | 85 shore A ~ 90 shore A |
| color: | Green color |
Textile Polyurethane Flat Belt , Reinforced Cord Transmission belt
| Hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
|---|---|
| Main function: | Drive,transmission, |
| material: | PU |
Professional Small Pulley PU V Belt High Abrasion Resistance10mm - 13mm
| مواد: | PU |
|---|---|
| سختی: | 75A-90A |
| رنگ: | هر رنگی |
قطر 12 میلی متر نارنجی Urethane دور کمربند سطح سیم صاف تقویت شده
| طول: | 30 متر / رول |
|---|---|
| رنگ: | نارنجی |
| سختی: | 90A |
بند ناف تسمه گرد پلی اورتان 85A 100 متری تقویت شده برای انتقال
| نام: | تسمه گرد پلی اورتان |
|---|---|
| رنگ: | قرمز سبز |
| سختی: | 85A-90A |
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| شماره شماره: | Dia 2mm-20mm |
|---|---|
| نوع: | کمربند گرد PU |
| مادی: | پید |
Heavy Duty T2.5 Open Ended PU Polyurethane Timing Belt with reinforced steel cord
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

