همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ pu cord ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
Green PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Orange Smooth PU Round Belt Hardness 90A with wear-resistance
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
Orange PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Green Pu Round Belt For Rough Transmission Machine , Easily Connected
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
8 Mm 100m Per Roll Pu Round Belt Transmission And Distribution
| سختی: | 85A |
|---|---|
| رنگ: | سبز تیره |
| تایپ کنید: | کمربند گرد PU |
High strength PU belt transmission , Good Resistance To Fuel
| مواد: | PU |
|---|---|
| نوع: | کمربند گرد PU |
| رنگ: | نارنجی |
Mountain Climbing Polyurethane Round Belt , 18mm - 20mm Special Hauling Cable With Kevlar Cord
| Length: | 50 meter /rolls |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| color: | any color |
red hardness 90 A Low Compression PU Round Conveyor Belt for Ransmission Machine
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
5mm PU Belt Transmission Urethane Belting Good Resistance To Fuel
| مواد: | PU |
|---|---|
| نوع: | کمربند گرد PU |
| color: | orange |
Smooth Surface urethane cord Rohs Approved / Low Compression transmission belt
| رنگ: | رنگ نارنجی |
|---|---|
| سختی: | 90A |
| طول: | 400 متر در رول |

