همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ pu cord ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
85A - 90A PU Round conveyor Belt Fuels Oxygen Glass Industry
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Tensile Strength Polyurethane Round Belt / Green PU Extruded Belt
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
A-13 کمربند V پلی اورتان قرمز PU V تسمه برای انتقال
| رنگ: | هر رنگی |
|---|---|
| طول: | 30 متر / رول |
| تایپ کنید: | تسمه بند پلی اورتان V |
تسمه گرد پلی اورتان PU با مقاومت خوب سبز 300 متر / رول
| رنگ: | سبز |
|---|---|
| مواد: | PU |
| طول: | 300 متر / رول 200 متر / رول 100 متر / رول |
85A - 90A PU Round conveyor Belt Fuels Oxygen Glass For Industry
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
90A Hardness PU Round Belt with Smooth Surface SGS ISO9001: 2008 Certified Polyurethane Round Belt
| شماره شماره: | JN20169 |
|---|---|
| نوع: | قطر 2 ~ 20 میلی متر |
| مادی: | پید |
3 میلی متر رنگ سبز و رنگ نارنجی قطر صنعتی انتقال PU پلی اورتان دور بند کمر بند
| طول: | 400 متر / رول |
|---|---|
| سختی: | 85 ساحل A-90 ساحل A |
| رنگ: | نارنجی یا سبز |

