همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ pu cord ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
6mm قطر سبز زبر خم دور کمربند پلی اورتان بند ناف برای انتقال
| مواد: | پلوتونیم |
|---|---|
| رنگ: | نارنجی |
| سختی: | 90 ساحل A |
10 × 1040mm Polyurethane Round Belt for Toughened Equipment , PU Jointed O-ring Cord
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 80A-90A |
| length: | 1040mm |
Red White Green Hardness 90a Pu V Belt 30m Per Roll For Ceramic Production Lines
| عملکرد اصلی: | انتقال درایو |
|---|---|
| سختی: | 90 ساحل A |
| مواد: | PU |
هر رنگ PU پلی اورتان کمربند V 30 متر / رول انتقال PU برای ماشین صنعتی
| سختی: | 90 A |
|---|---|
| مواد: | واردات مواد PU |
| مقاوم در برابر گرما: | -30-80 ℃ |
SGS ISO9001: 2008 Certified Temperature Tolerant (-35ºC--80ºC) PU Round Belt with Diameter 2-20mm
| مادی: | پید |
|---|---|
| مواد داخل: | پید |
| نشان: | مقاوم در برابر اشک ، مقاوم در برابر سایش |
Smooth Pu Round Belting In Roll With High Stretch , Orange Color
| رنگ: | نارنجی |
|---|---|
| سختی: | 85A-90A |
| طولانی: | 30 متر در رول |
کمربند انتقال اکسترود پلی اورتان PU
| سختی: | 90 A |
|---|---|
| مواد: | واردات مواد PU |
| مقاوم در برابر گرما: | -30-80 درجه سانتیگراد |
Power Transmission PU Round Belt For Textile Machines , Hardness 90A
| مواد: | PU، TPU |
|---|---|
| نوع: | کمربند گرد PU |
| سطح: | صاف خشن |
Sealing Industrial Conveying Polyurethane Round Belt PU O-ring 10*1040mm
| Material: | PU |
|---|---|
| color: | orange or green |
| hardness: | 85A-90A |

