همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ pu cord ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
Pu Cord Polyurethane Round Belt / Urethane Drive Belts textile industry
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
رنگ سبز و نارنجی صاف و خشن صنعتی انتقال اورتان کمربند کمربند پلی ¬ اورتان متصل شده است
| طول: | 400 متر / رول 200 متر / رول |
|---|---|
| سختی: | 90 A |
| رنگ: | نارنجی و سبز |
سیم پلی اورتان تسمه گرد اورتان گیربکس صنعتی صاف و خشن متصل است
| طول: | 400 متر / رول 200 متر / رول |
|---|---|
| سختی: | 90 A |
| رنگ: | نارنجی و سبز |
PU round drive belts smooth for Transmission , High stretch
| color: | orange |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
نقره ای سبز رنگ کمربند کمربند پلی اورتان خشن برای نساجی، کمربند گرد پو
| سختی: | 85 ساحل A |
|---|---|
| رنگ: | سبز تیره |
| مواد: | PU |
Flexure resistant 2mm - 20mm 100% pu round belt For packing
| سختی: | 85 ساحل A |
|---|---|
| رنگ: | سبز تیره |
| Material: | PU |
PU Polyurethane Round Belt Good Resistance , Green Round Belt
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |

