همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ pu cord ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
Smooth round rubber belts / High tensile polyurethane cord 90A
| رنگ: | رنگ نارنجی |
|---|---|
| سختی: | 90A |
| طول: | 400 متر در رول |
بند ناف تسمه گرد پلی اورتان 85A 100 متری تقویت شده برای انتقال
| نام: | تسمه گرد پلی اورتان |
|---|---|
| رنگ: | قرمز سبز |
| سختی: | 85A-90A |
Glass Tempering Furnace Polyurethane Round Belt PU Seamless O-ring Cord 8 × 1010mm
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| color: | green |
White Tear Resistance Polyurethane PU Round Belt Rough Surface For Transmission
| color: | any color |
|---|---|
| material: | PU |
| hardness: | 78A-98A |
Transmission belt Polyurethane Round Belt PU smooth supplier
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
50m Per Roll Round Pu Extruded Belt Diameter 10 Mm - 16 Mm Orange
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Rough Polyurethane Round Belt , Urethane Cord Neoprene Belt Industrial
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Red Polyurethane PU extruded belt Hardness 90A Tear Strength
| عملکرد اصلی: | انتقال درایو |
|---|---|
| سختی: | 90 ساحل A |
| مواد: | PU |

