همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ pu cord ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
Green Hardness 85A Polyurethane Round Belt with large Diameter
| hardness: | 85A |
|---|---|
| colour: | green |
| longth: | 100m/roll |
Low compression Polyurethane Round Belt / Smooth Round Drive Belts
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| surface: | smooth |
Red Transmission Polyurethane Flat Belt Low Compression Set Industry Textile Machines
| Main function: | Transmission Belt |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| Material: | PU |
Oil-Resistant Polyurethane Round Belt with Shore A 90 Hardness and Diameter 2-20mm for Drive Transmission
| شماره شماره: | JN20169 |
|---|---|
| نوع: | کمربند گرد PU |
| مادی: | پید |
Bright Color Surface Finish Belt for Convey , Polyurethane Super Grip V Belt
| material: | PU |
|---|---|
| Hardness: | 75A-90A |
| Color: | any color |
تسمه تایم پلوتونیمی هر رنگی تسمه تایم دندانه دار صنعتی تسمه تایم پلوتونیم انتهای باز برای پاس نقاله ROHS
| ماده خام: | پلی یورتان |
|---|---|
| رنگ: | هر رنگی |
| تقویت شده: | فولاد |
Industrial Open Ended PU Polyurethane Timing Belts for Conveyor
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Open Ended Anti Aging PU Polyurethane Timing Belts for Conveyor
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
کمربند های حمل و نقل زمان بندی پلی اورتان PU
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Industrial Flexible Jointed/Welded PU Polyurethane Timing Conveyor Belts / Polyurethane Timing Belt
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

