همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ pu cord ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
green color rough and orange color smooth Tear Strength Urethane industrial timing belts High Tensile
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | any color |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industry Rough Polyurethane Round Belt transmission belt Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
DIN Standard Green Polyurethane V Belt Hardness 90A For Paper Processing
| عملکرد اصلی: | انتقال درایو |
|---|---|
| سختی: | 90 ساحل A |
| مواد: | PU |
All Colors Tear Resistance Good Bending Strength Polyurethane V Belt For Conveyor Industrial
| Hardness: | 90 shore A |
|---|---|
| Length: | 30 meter /rolls |
| specification: | A B C M Z |
Ceramic Polyurethane V Belt Packing Machines Low Compression Set
| عملکرد اصلی: | انتقال درایو |
|---|---|
| سختی: | 90 ساحل A |
| مواد: | PU |
Oil Resistance Polyurethane V Belt , 90A Polyurethane Timing Belts
| سختی: | 90 ساحل A |
|---|---|
| طول: | 30 متر / رول |
| مواد: | PU |
انتقال قطر 15mm قطر سبز کمربند کمربند پلی ¬ اورتان
| مواد: | پلوتونیم |
|---|---|
| طول: | 30 متر / رول |
| سختی: | 85 ساحل A ~ 90 ساحل A |
تسمه نقاله پلی اورتان قرمز برای تسمه نقاله و کاشی های سقف
| سختی: | 90 ساحل A |
|---|---|
| طول: | 30 متر / رول |
| مواد: | پلوتونیم |
Industrial Polyurethane Round Belt , Transmission Conveying Seamless Round Belt 10 × 945mm
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 10mm |

