همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ pu cord ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Dark green rough power transmission belts For Agricultural machine
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
100m Length Rough Round Belting Diameter 6mm Used In Ceramics
| surface: | rough |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 6mm |
Orange Polyurethane Round Belt Diameter 15mm With Surface Smooth
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| رنگ: | نارنجی |
|---|---|
| سختی: | 85A-90A |
| طول: | 30 متر / رول |
کمربند V پلی اورتان A-13 / B-17 / C-22 صنعت مقاوم در برابر سایش انتقال
| سختی: | 90 A |
|---|---|
| مواد: | پلی یورتان |
| مقاوم در برابر گرما: | -30-80 درجه سانتیگراد |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| سطح: | خشن |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| قطر: | 6 میلی متر |
80A - 98A Polyurethane Round Belt For Printing And Packing Machine
| سختی: | 85A |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| میزان کشش: | 1.5-3٪ |
تسمه گرد پلی اورتان رانندگی به طور گسترده در نساجی، سطح زبر استفاده می شود
| سختی: | 85A-90A |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| میزان کشش: | 1.5-3٪ |
any color 4mm - 8mm Yellow Polyurethane Round Belt / Pearl Skipping Rope
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| material: | PU |
| export: | shanghai |

