همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ pu cord ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
Conveyor High Density Polyurethane Round Belt Wear Resistant
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Conveyor 200m / roll
| سختی: | 85 ساحل A |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| مواد: | PU |
Good Weatherability High Impact Resistance Tensile Strength Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Diameter: 2mm--30mm Good Weatherability Polyurethane Round Belt High Impact Resistance
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
|---|---|
| color: | green |
| material: | PU |
Hardness 90A Polyurethane Belting High Tensile And Tear Strength
| color: | red white green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Urethane tranmission red Polyurethane V Belt for driving , wear resistant
| سطح: | صاف |
|---|---|
| رنگ: | قرمز |
| سختی: | 85A-90A |
تسمه تخت پلی یورتان اتصالی کمربند V پلی اورتان تایید شده RoHS
| مواد: | واردات مواد PU |
|---|---|
| رنگ: | رنگ قرمز |
| طول: | 30 متر / رول |

