همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ pu cord ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
Ceramic Industrial Polyurethane V Section Belt With Smooth Surface
| مواد: | واردات مواد PU |
|---|---|
| رنگ: | رنگ قرمز |
| طول: | 30 متر / رول |
Alkali Resistant Smooth 80A Polyurethane V Belt For Conveyor
| material: | material |
|---|---|
| color: | red color |
| length: | 30m/roll |
Industrial Power flat Fransmission belts abrasion resistance
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green |
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
Rough Transmission Polyurethane Round Belt For Packing machine
| color: | green orange |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
کمربند گرد پلی اورتان سبز
| رنگ: | سبز یا مطابق نیاز شما |
|---|---|
| مواد: | پید |
| طول: | 300 متر / رول 200 متر / رول 100 متر / رول |
کمربند گرد پلی اورتان صنعتی
| رنگ: | سبز یا مطابق نیاز شما |
|---|---|
| مواد: | پید |
| طول: | 300 متر / رول 200 متر / رول 100 متر / رول |
Green High Tensile Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green or as your require |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Rough Polyurethane Round Belt Green For Ceramic Stoneware Processing Plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |

