همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ reinforce cord round belt ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
Custom Made industrial Kevlar Polyurethane Belt With Nylon Cord
| Hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
|---|---|
| Length: | 100 meter /rolls 50m/ roll 30m / roll |
| color: | any color |
Nylon Kevlar Mower Belts , industrial timing belt Low Stretch
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Professional Small Pulley PU V Belt High Abrasion Resistance10mm - 13mm
| مواد: | PU |
|---|---|
| سختی: | 75A-90A |
| رنگ: | هر رنگی |
Bright Color Surface Finish Belt for Convey , Polyurethane Super Grip V Belt
| material: | PU |
|---|---|
| Hardness: | 75A-90A |
| Color: | any color |
ضد زنگ ضد خوردگی کمربند فولادی Kevlar نصب شده برای صنعت
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی داخلی فیلم پلاستیکی است. بسته بندی بسته بندی کارتن کارتن است |
|---|---|
| زمان تحویل: | ظرف مدت 5 روز کاری پس از دریافت سپرده شما |
| شرایط پرداخت: | T / T، پیش پرداخت 50٪، تعادل 50٪ قبل از حمل و نقل |
90A سختی 17mm B بخش V تسمه پلی اورتان Vee بخش کمربند
| رنگ: | هر رنگی |
|---|---|
| طول: | 30 متر / رول |
| تایپ کنید: | کمربند V |
A-13 کمربند V پلی اورتان قرمز PU V تسمه برای انتقال
| رنگ: | هر رنگی |
|---|---|
| طول: | 30 متر / رول |
| تایپ کنید: | تسمه بند پلی اورتان V |
تسمه پلی اورتان V به راحتی ذوب می شود تسمه تخت پلی اورتان متصل A-13 B-17 C-22
| مواد: | واردات مواد PU |
|---|---|
| رنگ: | رنگ قرمز |
| طول: | 30 متر / رول |
هر رنگ PU پلی اورتان کمربند V 30 متر / رول انتقال PU برای ماشین صنعتی
| سختی: | 90 A |
|---|---|
| مواد: | واردات مواد PU |
| مقاوم در برابر گرما: | -30-80 ℃ |
85A Hardness Polyurethane V Belt with A, B, C, D, M, Z Specification for Drive Transmission in -35 to 80 Temperature Range
| مادی: | پید |
|---|---|
| مواد داخل: | پید |
| سختی: | 85a |

