همه محصولات
-
کمربند دور پلی اورتان
-
کمربند پلی اورتان V
-
کمربند سوپر
-
حفاظت از کابل های زیردریایی
-
غلطک های پلی اورتان
-
چرخ های پلی اورتان
-
چاپگر چاپ صفحه
-
ورق پلی ¬ اورتان لاستیک
-
قطعات پلی اورتان
-
کمربند کیوالار
-
پلی اورتان اکسترود شده
-
کمربند موازی
-
لوله های پلی اورتان
-
کمربند Timing Polyurethane
-
نوار نقاله PVC
-
جوشکاری کمربند اورهانی
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
کلید واژه ها [ reinforce cord round belt ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
Red Polyurethane PU extruded belt Hardness 90A Tear Strength
| عملکرد اصلی: | انتقال درایو |
|---|---|
| سختی: | 90 ساحل A |
| مواد: | PU |
Red Transmission Polyurethane Flat Belt Low Compression Set Industry Textile Machines
| Main function: | Transmission Belt |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| Material: | PU |
Hardness 90A Polyurethane Belting High Tensile And Tear Strength
| color: | red white green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Urethane tranmission red Polyurethane V Belt for driving , wear resistant
| سطح: | صاف |
|---|---|
| رنگ: | قرمز |
| سختی: | 85A-90A |
کمربند کوپلینگ 12mm سفارشی سیم فولادی، کمربند صنعتی زمانبندی
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی داخلی فیلم پلاستیکی است. بسته بندی بسته بندی کارتن کارتن است. |
|---|---|
| زمان تحویل: | ظرف مدت 5 روز کاری پس از دریافت سپرده شما |
| شرایط پرداخت: | T / T، پیش پرداخت 50٪، تعادل 50٪ قبل از حمل و نقل |
کمربند کمربند نایلونی سفارشی ساخته شده A-13، B-17، C-22 بخشهای کمربندهای پلی اورتان تقویت شده / کمربند کیوالر
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی داخلی فیلم پلاستیکی است. بسته بندی بسته بندی کارتن کارتن است |
|---|---|
| زمان تحویل: | ظرف مدت 5 روز کاری پس از دریافت سپرده شما |
| شرایط پرداخت: | T / T، پیش پرداخت 50٪، تعادل 50٪ قبل از حمل و نقل |
نصب شده سفارشی ساخته شده نایلون، کیوالار کمربند پلی اورتان تحمل 300kg ~ 600KG قدرت کشش کمربند کیوالار
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی داخلی فیلم پلاستیکی است. بسته بندی بسته بندی کارتن کارتن است |
|---|---|
| زمان تحویل: | ظرف مدت 5 روز کاری پس از دریافت سپرده شما |
| شرایط پرداخت: | T / T، پیش پرداخت 50٪، تعادل 50٪ قبل از حمل و نقل |
red hardness 90 A Low Compression PU Round Conveyor Belt for Ransmission Machine
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
green color rough and orange color smooth Tear Strength Urethane industrial timing belts High Tensile
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | any color |
| stretching rate: | 1.5%-3% |

