مقاوم در برابر سایش در کیسه های پلی اورتان مقاوم در برابر سایش عوامل موثر

December 11, 2017
آخرین اخبار شرکت مقاوم در برابر سایش در کیسه های پلی اورتان مقاوم در برابر سایش عوامل موثر

مقاوم در برابر سایش پلی اورتان با پوشش پلی اورتان قضاوت در کیفیت استاندارد کیسه های پلی اورتان مقاوم در برابر سایش عوامل چه هستند؟ احتمالا همه ما می خواهیم درک کنیم، به شرح زیر است:

ماده

مواد لاستیکی برای اطمینان از اینکه کپسوله سازی پلی اورتان عامل مهمی در مقاومت در برابر سایش، پارامترهای عملکرد لاستیک بر کیفیت کیسه های پلاستیکی تاثیر می گذارد، باید شرایط معادن انواع لاستیک را انتخاب کند، کیسه پلاستیکی اصلی در بازار تقسیم شده است به چسب های وارداتی لاستیک و کیسه های داخلی،

شرایط عمومی صنعتی و معدنی، اکثر لاستیک های داخلی استفاده شده و شرایط معدن در شرایط سخت در بیشتر موارد انتخاب واردات خارجی از ورق های پلاستیکی مقاوم در برابر سایش.

چسبندگی

در فرآیند استفاده از غلتک، اغلب به مدت طولانی تحت تاثیر اصطکاک و نیروی محوری قرار می گیرد. اگر چسب انتخاب شده به طور موثری به غلتک نچسبد، غلطک در پیش گرفته شده است و سیستم خاموش می شود.

سازندگان

تولید کننده انتخاب باید با توجه به انتخاب واقعی ضخامت، سختی و مقاومت در برابر سایش ورقه های پلاستیکی، تجزیه و تحلیل خوبی در محل و قابلیت ساخت و ساز داشته باشد، گزینه ای عملی وجود ندارد و اغلب باعث سایش پلاستیک بیش از حد می شود. پلی اورتان پلی اورتان Wuxi Jiu Nai Polyurethane Products Co.، Ltd. محصولات توصیه شده: کمربند پلی اورتان کمربند پلی ¬ اورتان کمربند پلی ¬ اورتان لاستیک پلی ¬ اورتان لاستیک غیر استاندارد لاستیک پلی ¬ اورتان پلی اورتان نوار مثلثی پلی اورتان با پلی اورتان مخده.